MS4800B-30-2080
pregled izdelka
Številka dela: MS4800B-30-2080
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SAFETY LIGHT CURTAIN
Podatkovni listi: MS4800B-30-2080.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 14 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 14 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS4800B-30-2080
Številka dela MS4800B-30-2080 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SAFETY LIGHT CURTAIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14 pcs Podatkovni list MS4800B-30-2080.pdf
Serija MS4800 Zaščitna višina 2080mm
Zaščita Hand/Arm Druga imena MS4800B302080
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Območje delovanja 0.3m ~ 20.0m
Število žarkov 104 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Lastnosti -
Zmožnost zaznavanja 30mm Zračna višina 20mm