MS4800B-40-1920
pregled izdelka
Številka dela: MS4800B-40-1920
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SAFETY LIGHT CURTAIN
Podatkovni listi: MS4800B-40-1920.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 18 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 18 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS4800B-40-1920
Številka dela MS4800B-40-1920 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SAFETY LIGHT CURTAIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18 pcs Podatkovni list MS4800B-40-1920.pdf
Serija MS4800 Zaščitna višina 1920mm
Zaščita Arm/Foot Druga imena MS4800B401920
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Območje delovanja 0.3m ~ 20.0m
Število žarkov 64 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Lastnosti -
Zmožnost zaznavanja 40mm Zračna višina 30mm