MS4800S-14-0760
pregled izdelka
Številka dela: MS4800S-14-0760
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SAFETY LIGHT CURTAIN
Podatkovni listi: MS4800S-14-0760.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 28 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 28 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS4800S-14-0760
Številka dela MS4800S-14-0760 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SAFETY LIGHT CURTAIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28 pcs Podatkovni list MS4800S-14-0760.pdf
Napetost - oskrba 24VDC Serija MS4800
Zaščitna višina 760mm Zaščita Finger
Druga imena MS4800S140760 delovna temperatura -10°C ~ 55°C
Območje delovanja 0.3m ~ 7.0m Število žarkov 76
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Lastnosti Blanking Zmožnost zaznavanja 14mm
Zračna višina 10mm