MS4800S-30-0320
pregled izdelka
Številka dela: MS4800S-30-0320
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SAFETY LIGHT CURTAIN
Podatkovni listi: MS4800S-30-0320.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 66 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 66 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS4800S-30-0320
Številka dela MS4800S-30-0320 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SAFETY LIGHT CURTAIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66 pcs Podatkovni list MS4800S-30-0320.pdf
Napetost - oskrba 24VDC Serija MS4800
Zaščitna višina 320mm Zaščita Hand/Arm
Druga imena MS4800S300320 delovna temperatura -10°C ~ 55°C
Območje delovanja 0.3m ~ 20.0m Število žarkov 16
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Lastnosti Blanking Zmožnost zaznavanja 30mm
Zračna višina 20mm
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS4800S-20-1800-X
MS4800S-20-1800-X
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: TRANSMITTER SAFETY LIGHT CURTAIN
Na zalogi: 38 pcs
Prenesi: MS4800S-20-1800-X.pdf
RFQ
MS4800S-30-0280-10X-10R-RMX
MS4800S-30-0280-10X-10R-RMX
Opis: SAFETY LIGHT CURTAIN
Na zalogi: 47 pcs
Prenesi: MS4800S-30-0280-10X-10R-RMX.pdf
RFQ
MS4800S-30-0320-15X-15R
MS4800S-30-0320-15X-15R
Opis: SAFETY LIGHT CURTAIN
Na zalogi: 52 pcs
Prenesi: MS4800S-30-0320-15X-15R.pdf
Na zalogi: 161 pcs
Prenesi: MS4800S-30-0280-X.pdf
MS4800S-30-0280-R
MS4800S-30-0280-R
Opis: RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN
Na zalogi: 107 pcs
Prenesi: MS4800S-30-0280-R.pdf
MS4800S-30-0320-10X-10R-RM2A
MS4800S-30-0320-10X-10R-RM2A
Na zalogi: 36 pcs
Prenesi: MS4800S-30-0320-10X-10R-RM2A.pdf
MS4800S-30-0320-10X-10R-RMX
MS4800S-30-0320-10X-10R-RMX
Na zalogi: 43 pcs
Prenesi: MS4800S-30-0320-10X-10R-RMX.pdf
MS4800S-30-0280-10X-10R
MS4800S-30-0280-10X-10R
Na zalogi: 58 pcs
Prenesi: MS4800S-30-0280-10X-10R.pdf
MS4800S-30-0320-10X-10R-RM2AP-
MS4800S-30-0320-10X-10R-RM2AP-
Na zalogi: 26 pcs
Prenesi: MS4800S-30-0320-10X-10R-RM2AP-.pdf
MS4800S-30-0280
MS4800S-30-0280
Na zalogi: 59 pcs
Prenesi: MS4800S-30-0280.pdf
MS4800S-30-0320-10X-10R-RM2AP
MS4800S-30-0320-10X-10R-RM2AP
Na zalogi: 38 pcs
MS4800S-30-0320-10X-10R
MS4800S-30-0320-10X-10R
Na zalogi: 47 pcs
Prenesi: MS4800S-30-0320-10X-10R.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika