MS4800S-30-0720
pregled izdelka
Številka dela: MS4800S-30-0720
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SAFETY LIGHT CURTAIN
Podatkovni listi: MS4800S-30-0720.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 33 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 33 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS4800S-30-0720
Številka dela MS4800S-30-0720 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SAFETY LIGHT CURTAIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33 pcs Podatkovni list MS4800S-30-0720.pdf
Napetost - oskrba 24VDC Serija MS4800
Zaščitna višina 720mm Zaščita Hand/Arm
Druga imena MS4800S300720 delovna temperatura -10°C ~ 55°C
Območje delovanja 0.3m ~ 20.0m Število žarkov 36
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Lastnosti Blanking Zmožnost zaznavanja 30mm
Zračna višina 20mm
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS4800S-30-0680-10X-10R
MS4800S-30-0680-10X-10R
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: SAFETY LIGHT CURTAIN
Na zalogi: 30 pcs
Prenesi: MS4800S-30-0680-10X-10R.pdf
RFQ
MS4800S-30-0720-10X-10R-RM2AP
MS4800S-30-0720-10X-10R-RM2AP
Opis: SAFETY LIGHT CURTAIN
Na zalogi: 22 pcs
Prenesi: MS4800S-30-0720-10X-10R-RM2AP.pdf
RFQ
MS4800S-30-0640-30X-30R
MS4800S-30-0640-30X-30R
Na zalogi: 29 pcs
Prenesi: MS4800S-30-0640-30X-30R.pdf
MS4800S-30-0720-10X-10R-RM2A
MS4800S-30-0720-10X-10R-RM2A
Na zalogi: 26 pcs
Prenesi: MS4800S-30-0720-10X-10R-RM2A.pdf
MS4800S-30-0640-15X-15R-RMX
MS4800S-30-0640-15X-15R-RMX
Na zalogi: 30 pcs
Prenesi: MS4800S-30-0640-15X-15R-RMX.pdf
MS4800S-30-0680
MS4800S-30-0680
Na zalogi: 34 pcs
Prenesi: MS4800S-30-0680.pdf
MS4800S-30-0720-10X-10R-RMX
MS4800S-30-0720-10X-10R-RMX
Prenesi: MS4800S-30-0720-10X-10R-RMX.pdf
MS4800S-30-0680-10X-10R-RM2A
MS4800S-30-0680-10X-10R-RM2A
Na zalogi: 26 pcs
Prenesi: MS4800S-30-0680-10X-10R-RM2A.pdf
MS4800S-30-0680-10X-10R-RMX
MS4800S-30-0680-10X-10R-RMX
Na zalogi: 32 pcs
Prenesi: MS4800S-30-0680-10X-10R-RMX.pdf
MS4800S-30-0720-10X-10R
MS4800S-30-0720-10X-10R
Na zalogi: 31 pcs
Prenesi: MS4800S-30-0720-10X-10R.pdf
MS4800S-30-0720-10X-10R-RM2AP-
MS4800S-30-0720-10X-10R-RM2AP-
MS4800S-30-0720-00X-00R
MS4800S-30-0720-00X-00R
Opis: SAFETY LIGHT CURTAIN SYSTEM
Na zalogi: 4690 pcs
Prenesi: MS4800S-30-0720-00X-00R.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika