MS4800S-30-1360
pregled izdelka
Številka dela: MS4800S-30-1360
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SAFETY LIGHT CURTAIN
Podatkovni listi: MS4800S-30-1360.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 20 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS4800S-30-1360
Številka dela MS4800S-30-1360 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SAFETY LIGHT CURTAIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20 pcs Podatkovni list MS4800S-30-1360.pdf
Napetost - oskrba 24VDC Serija MS4800
Zaščitna višina 1360mm Zaščita Hand/Arm
Druga imena MS4800S301360 delovna temperatura -10°C ~ 55°C
Območje delovanja 0.3m ~ 20.0m Število žarkov 68
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Lastnosti Blanking Zmožnost zaznavanja 30mm
Zračna višina 20mm