MSF4800-20-0520-R2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSF4800-20-0520-R2
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 63 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 63 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSF4800-20-0520-R2
Številka dela MSF4800-20-0520-R2 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63 pcs Podatkovni list
Serija MSF4800 Zaščitna višina 520mm
Zaščita Finger/Hand Druga imena MSF4800200520R2
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Območje delovanja 0.3m ~ 20.0m
Število žarkov 52 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Lastnosti Receiver Only
Zmožnost zaznavanja 20mm Zračna višina 10mm