MSF4800B-40-0720
pregled izdelka
Številka dela: MSF4800B-40-0720
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SAFETY LIGHT CURTAIN
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 41 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 41 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSF4800B-40-0720
Številka dela MSF4800B-40-0720 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SAFETY LIGHT CURTAIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41 pcs Podatkovni list
Serija MSF4800 Zaščitna višina 720mm
Zaščita Arm/Foot Druga imena MSF4800B400720
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Območje delovanja 0.3m ~ 20.0m
Število žarkov 24 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Zmožnost zaznavanja 40mm
Zračna višina 30mm