MSF4800S-14-0840
pregled izdelka
Številka dela: MSF4800S-14-0840
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SAFETY LIGHT CURTAIN
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 26 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 26 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSF4800S-14-0840
Številka dela MSF4800S-14-0840 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SAFETY LIGHT CURTAIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26 pcs Podatkovni list
Serija MSF4800 Zaščitna višina 840mm
Zaščita Finger Druga imena MSF4800S140840
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Območje delovanja 0.3m ~ 7.0m
Število žarkov 84 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Zmožnost zaznavanja 14mm
Zračna višina 10mm