MSF4800S-14-1360
pregled izdelka
Številka dela: MSF4800S-14-1360
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 19 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 19 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSF4800S-14-1360
Številka dela MSF4800S-14-1360 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SAFETY LIGHT CURTAIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19 pcs Podatkovni list
Serija MSF4800 Zaščitna višina 1360mm
Zaščita Finger Druga imena MSF4800S141360
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Območje delovanja 0.3m ~ 7.0m
Število žarkov 136 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Zmožnost zaznavanja 14mm
Zračna višina 10mm