MSF4800S-20-0360
pregled izdelka
Številka dela: MSF4800S-20-0360
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SAFETY LIGHT CURTAIN
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 43 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 43 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSF4800S-20-0360
Številka dela MSF4800S-20-0360 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SAFETY LIGHT CURTAIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43 pcs Podatkovni list
Serija MSF4800 Zaščitna višina 360mm
Zaščita Finger/Hand Druga imena MSF4800S200360
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Območje delovanja 0.3m ~ 20.0m
Število žarkov 36 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Zmožnost zaznavanja 20mm
Zračna višina 10mm