MSF4800S-20-1280
pregled izdelka
Številka dela: MSF4800S-20-1280
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 19 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 19 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSF4800S-20-1280
Številka dela MSF4800S-20-1280 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SAFETY LIGHT CURTAIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19 pcs Podatkovni list
Serija MSF4800 Zaščitna višina 1280mm
Zaščita Finger/Hand Druga imena MSF4800S201280
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Območje delovanja 0.3m ~ 20.0m
Število žarkov 128 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Zmožnost zaznavanja 20mm
Zračna višina 10mm
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSF4800S-20-1280-15X-15R
MSF4800S-20-1280-15X-15R
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: SAFETY LIGHT CURTAIN
Na zalogi: 15 pcs
Prenesi:
RFQ
MSF4800S-20-1240-20-1240-10X-1
MSF4800S-20-1240-20-1240-10X-1
Opis: SAFETY LIGHT CURTAIN
Na zalogi: 10 pcs
Prenesi:
RFQ
MSF4800S-20-1280-20-0400-15X-1
MSF4800S-20-1280-20-0400-15X-1
Na zalogi: 14 pcs
MSF4800S-20-1240-SB1
MSF4800S-20-1240-SB1
Na zalogi: 18 pcs
MSF4800S-20-1280-R
MSF4800S-20-1280-R
Opis: RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN
Na zalogi: 26 pcs
MSF4800S-20-1240-R
MSF4800S-20-1240-R
Na zalogi: 31 pcs
MSF4800S-20-1280-20-0320-020XI
MSF4800S-20-1280-20-0320-020XI
Na zalogi: 12 pcs
MSF4800S-20-1240-X
MSF4800S-20-1240-X
Opis: TRANSMITTER SAFETY LIGHT CURTAIN
Na zalogi: 45 pcs
Na zalogi: 10 pcs
MSF4800S-20-1280-SB1
MSF4800S-20-1280-SB1
Na zalogi: 17 pcs
Na zalogi: 12 pcs
MSF4800S-20-1280-10X-10R-RM610
MSF4800S-20-1280-10X-10R-RM610
Na zalogi: 17 pcs
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika