MSF4800S-20-1440
pregled izdelka
Številka dela: MSF4800S-20-1440
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 17 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 17 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSF4800S-20-1440
Številka dela MSF4800S-20-1440 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SAFETY LIGHT CURTAIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17 pcs Podatkovni list
Serija MSF4800 Zaščitna višina 1440mm
Zaščita Finger/Hand Druga imena MSF4800S201440
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Območje delovanja 0.3m ~ 20.0m
Število žarkov 144 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Zmožnost zaznavanja 20mm
Zračna višina 10mm