MSF4800S-30-0760
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSF4800S-30-0760
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SAFETY LIGHT CURTAIN
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 31 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 31 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSF4800S-30-0760
Številka dela MSF4800S-30-0760 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SAFETY LIGHT CURTAIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31 pcs Podatkovni list
Serija MSF4800 Zaščitna višina 760mm
Zaščita Hand/Arm Druga imena MSF4800S300760
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Območje delovanja 0.3m ~ 20.0m
Število žarkov 38 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Zmožnost zaznavanja 30mm
Zračna višina 20mm
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSF4800S-30-0760-30-0760-10X-1
MSF4800S-30-0760-30-0760-10X-1
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: SAFETY LIGHT CURTAIN
Na zalogi: 15 pcs
Prenesi:
RFQ
MSF4800S-30-0720-30-1600-30X-1
MSF4800S-30-0720-30-1600-30X-1
Opis: SAFETY LIGHT CURTAIN
Na zalogi: 10 pcs
Prenesi:
RFQ
Na zalogi: 13 pcs
MSF4800S-30-0760-30-0920-10X-1
MSF4800S-30-0760-30-0920-10X-1
Na zalogi: 16 pcs
Na zalogi: 15 pcs
Na zalogi: 18 pcs
MSF4800S-30-0760-30-0760-30-03
MSF4800S-30-0760-30-0760-30-03
Na zalogi: 10 pcs
MSF4800S-30-0760-10X-10R-SB1-R
MSF4800S-30-0760-10X-10R-SB1-R
Na zalogi: 21 pcs
MSF4800S-30-0760-10X-10R
MSF4800S-30-0760-10X-10R
Na zalogi: 27 pcs
MSF4800S-30-0760-30-0280-10X-1
MSF4800S-30-0760-30-0280-10X-1
Na zalogi: 21 pcs
Na zalogi: 17 pcs
Na zalogi: 14 pcs
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika