MSF4800S-30-0880
pregled izdelka
Številka dela: MSF4800S-30-0880
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 32 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 32 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSF4800S-30-0880
Številka dela MSF4800S-30-0880 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SAFETY LIGHT CURTAIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32 pcs Podatkovni list
Serija MSF4800 Zaščitna višina 880mm
Zaščita Hand/Arm Druga imena MSF4800S300880
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Območje delovanja 0.3m ~ 20.0m
Število žarkov 44 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Zmožnost zaznavanja 30mm
Zračna višina 20mm