MSF4800S-30-1520-10X-10R-RMX-R
pregled izdelka
Številka dela: MSF4800S-30-1520-10X-10R-RMX-R
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 15 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 15 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSF4800S-30-1520-10X-10R-RMX-R
Številka dela MSF4800S-30-1520-10X-10R-RMX-R Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SAFETY LIGHT CURTAIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15 pcs Podatkovni list
Serija MSF4800 Zaščitna višina 1520mm
Zaščita Hand/Arm Druga imena MSF4800S30152010X10RRMXR
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Območje delovanja 0.3m ~ 20.0m
Število žarkov 76 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Zmožnost zaznavanja 30mm
Zračna višina 20mm