MY2K-02-DC24
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MY2K-02-DC24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MY2K-02-DC24
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
Podatkovni listi: MY2K-02-DC24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MY2K-02-DC24
Številka dela MY2K-02-DC24 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5393 pcs Podatkovni list MY2K-02-DC24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 19.2 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 250VAC, 125VDC - Max
Serija MYK Čas izdaje 15ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena MY2K-02-DC24-ND
MY2K02DC24
Z10460
delovna temperatura -55°C ~ 60°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Through Hole Ocena stika (trenutna) 3A
Kontaktni material - Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 24VDC Vrsta tuljave Latching, Dual Coil
Odpornost na kolut 470 Ohms Moč tuljave 1.3 W
Tok tekočine 52.0mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MY2K-AC100
MY2K-AC100
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 100V
Na zalogi: 2563 pcs
Prenesi: MY2K-AC100.pdf
RFQ
MY2K-US DC24
MY2K-US DC24
Opis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
Na zalogi: 4527 pcs
Prenesi: MY2K-US DC24.pdf
RFQ
MY2K DC48
MY2K DC48
Opis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 48V
Prenesi: MY2K DC48.pdf
MY2K-02 AC100
MY2K-02 AC100
Opis: RELAY GEN PUR PCB 100VAC
Prenesi: MY2K-02 AC100.pdf
MY2K-DC6
MY2K-DC6
Opis: RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 3A 6V
Prenesi: MY2K-DC6.pdf
MY2K-US AC12
MY2K-US AC12
Opis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V
Prenesi: MY2K-US AC12.pdf
MY2K DC12
MY2K DC12
Prenesi: MY2K DC12.pdf
MY2K AC24
MY2K AC24
Prenesi: MY2K AC24.pdf
MY2K-DC24
MY2K-DC24
Prenesi: MY2K-DC24.pdf
MY2K-02 DC12
MY2K-02 DC12
Opis: RELAY GEN PUR PCB 12VDC
Prenesi: MY2K-02 DC12.pdf
MY2K-US-AC120
MY2K-US-AC120
Opis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 120V
Prenesi: MY2K-US-AC120.pdf
MY2K AC120
MY2K AC120
Prenesi: MY2K AC120.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika