MY3N-AC100/110
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MY3N-AC100/110 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MY3N-AC100/110
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 110V
Podatkovni listi: MY3N-AC100/110.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MY3N-AC100/110
Številka dela MY3N-AC100/110 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 110V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5913 pcs Podatkovni list MY3N-AC100/110.pdf
Vklopite napetost (maks.) 88 VAC Izklop napetosti (min) 33 VAC
Sklop zaključka Plug In Preklopna napetost 250VAC, 125VDC - Max
Serija MY Čas izdaje 20ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena MY3NAC100110 delovna temperatura -55°C ~ 70°C
Čas delovanja 20ms Tip montaže Socketable
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti LED Indicator
natančen opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 110VAC Coil Socketable Ocena stika (trenutna) 5A
Kontaktni material Silver (Ag) Kontaktni obrazec 3PDT (3 Form C)
Napetost tuljave 110VAC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 3.75 kOhms Moč tuljave 1.1 VA
Tok tekočine 10.0mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MY3F DC24
MY3F DC24
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 24V
Na zalogi: 13310 pcs
Prenesi: MY3F DC24.pdf
RFQ
MY3N-AC200/220
MY3N-AC200/220
Opis: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 220V
Na zalogi: 3329 pcs
Prenesi: MY3N-AC200/220.pdf
RFQ
Opis: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 120V
Prenesi: MY3N-AC110/120.pdf
MY3F DC12
MY3F DC12
Opis: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 12V