R88D-KN15H-ML2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R88D-KN15H-ML2
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SERVO DRIVER 9.4A 240V LOAD
Podatkovni listi: R88D-KN15H-ML2.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 38 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 38 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R88D-KN15H-ML2
Številka dela R88D-KN15H-ML2 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SERVO DRIVER 9.4A 240V LOAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38 pcs Podatkovni list R88D-KN15H-ML2.pdf
Utež 3.9 lbs (1.8kg) Moč - Load 1.5kW
Napetost - oskrba 200 ~ 240VAC Napetost - obremenitev 240 V
Tip Module Serija Accurax G5
Druga imena R88DKN15HML2 delovna temperatura 0°C ~ 55°C
Število motorjev 1 Tip montaže Chassis Mount
Tip motorja Servo Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vmesnik - Za uporabo s / sorodnimi izdelki Accurax G5 Series
Lastnosti - natančen opis Servo AC 200 ~ 240VAC Supply 9.4A 240 V Load
Trenutni - izhod 9.4A Tip krmiljenja / pogona Servo AC