R88M-G10030L-OS2
pregled izdelka
Številka dela: R88M-G10030L-OS2
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SERVOMOTOR 3000 RPM 100VAC
Podatkovni listi: 1.R88M-G10030L-OS2.pdf2.R88M-G10030L-OS2.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 105 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 105 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R88M-G10030L-OS2
Številka dela R88M-G10030L-OS2 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SERVOMOTOR 3000 RPM 100VAC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105 pcs Podatkovni list 1.R88M-G10030L-OS2.pdf2.R88M-G10030L-OS2.pdf
Utež 1.1 lbs (499g) Napetost - ocenjena 100VAC
Tip AC Motor Navor - nazivno (oz-in / mNm) 45.32 / 320
Navor - maksimalni moment (oz-in / mNm) 131.7 / 930 Sklop zaključka Cable with Connector
Velikost / dimenzija Square - 1.575" x 1.575" (40.00mm x 40.00mm) Serija OMNUC G
RPM 3000 RPM Napajanje - ocenjeno 100W
Druga imena R88MG10030LOS2 delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Razmik med luknjami 1.811" (46.00mm) Tip motorja -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Dolžina - gred in ležaj 0.984" (25.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Razmerje reduktorja - Funkcija Servomotor
Lastnosti Key, Oil Seal Tip dajalnika Incremental
Premer - gred 0.315" (8.00mm) natančen opis AC Motor Servomotor 3000 RPM 100W Incremental 100VAC
Odobritve CSA, UL
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R88M-G10030L
R88M-G10030L
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: SERVOMOTOR 3000 RPM 100VAC