R88M-G20030S-OS2
pregled izdelka
Številka dela: R88M-G20030S-OS2
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SERVOMOTOR 3000 RPM 100VAC
Podatkovni listi: 1.R88M-G20030S-OS2.pdf2.R88M-G20030S-OS2.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 92 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 92 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R88M-G20030S-OS2
Številka dela R88M-G20030S-OS2 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SERVOMOTOR 3000 RPM 100VAC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92 pcs Podatkovni list 1.R88M-G20030S-OS2.pdf2.R88M-G20030S-OS2.pdf
Utež 1.8 lbs (816.5g) Napetost - ocenjena 100VAC
Tip AC Motor Navor - nazivno (oz-in / mNm) 90.63 / 640
Navor - maksimalni moment (oz-in / mNm) 252.1 / 1780 Sklop zaključka Cable with Connector
Velikost / dimenzija Square - 2.362" x 2.362" (60.00mm x 60.00mm) Serija OMNUC G
RPM 3000 RPM Napajanje - ocenjeno 200W
Druga imena R88MG20030SOS2 delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Razmik med luknjami 2.756" (70.00mm) Tip motorja -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 80 Weeks
Dolžina - gred in ležaj 1.181" (30.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Razmerje reduktorja - Funkcija Servomotor
Lastnosti Key, Oil Seal Tip dajalnika Absolute
Premer - gred 0.457" (11.00mm) natančen opis AC Motor Servomotor 3000 RPM 200W Absolute 100VAC