R88M-G75030H-B
pregled izdelka
Številka dela: R88M-G75030H-B
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SERVOMOTOR 3000 RPM 200VAC
Podatkovni listi: 1.R88M-G75030H-B.pdf2.R88M-G75030H-B.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 59 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 59 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R88M-G75030H-B
Številka dela R88M-G75030H-B Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SERVOMOTOR 3000 RPM 200VAC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59 pcs Podatkovni list 1.R88M-G75030H-B.pdf2.R88M-G75030H-B.pdf
Utež 6.8 lbs (3.1kg) Napetost - ocenjena 200VAC
Tip AC Motor Navor - nazivno (oz-in / mNm) 339.87 / 2400
Navor - maksimalni moment (oz-in / mNm) 998.36 / 7050 Sklop zaključka Cable with Connector
Velikost / dimenzija Square - 3.543" x 3.543" (90.00mm x 90.00mm) Serija OMNUC G
RPM 3000 RPM Napajanje - ocenjeno 750W
Druga imena R88MG75030HB delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Razmik med luknjami 3.543" (90.00mm) Tip motorja -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 80 Weeks
Dolžina - gred in ležaj 1.378" (35.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Razmerje reduktorja - Funkcija Servomotor
Lastnosti Brake Tip dajalnika Incremental
Premer - gred 0.748" (19.00mm) natančen opis AC Motor Servomotor 3000 RPM 750W Incremental 200VAC
Odobritve CSA, UL
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R88M-G6K010T-OS2
R88M-G6K010T-OS2
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: SERVOMOTOR 1000 RPM 200VAC
Na zalogi: 10 pcs
Prenesi: R88M-G6K010T-OS2.pdf
RFQ
R88M-G75030H-BS2
R88M-G75030H-BS2
Opis: SERVOMOTOR 3000 RPM 200VAC
Na zalogi: 63 pcs
Prenesi: R88M-G75030H-BS2.pdf
RFQ
R88M-G6K010T-BS2
R88M-G6K010T-BS2
Na zalogi: 9 pcs
Prenesi: R88M-G6K010T-BS2.pdf
R88M-G75030H
R88M-G75030H
Na zalogi: 79 pcs
Prenesi: R88M-G75030H.pdf
R88M-G75030H-BO
R88M-G75030H-BO
Na zalogi: 45 pcs
Prenesi: R88M-G75030H-BO.pdf
R88M-G75030H-BOS2
R88M-G75030H-BOS2