R88M-GP10030H-BOS2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R88M-GP10030H-BOS2
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SERVOMOTOR 3000 RPM 200VAC
Podatkovni listi: 1.R88M-GP10030H-BOS2.pdf2.R88M-GP10030H-BOS2.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 72 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 72 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R88M-GP10030H-BOS2
Številka dela R88M-GP10030H-BOS2 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SERVOMOTOR 3000 RPM 200VAC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72 pcs Podatkovni list 1.R88M-GP10030H-BOS2.pdf2.R88M-GP10030H-BOS2.pdf
Utež 1.9 lbs (861.8g) Napetost - ocenjena 200VAC
Tip AC Motor Navor - nazivno (oz-in / mNm) 45.32 / 320
Navor - maksimalni moment (oz-in / mNm) 121.79 / 860 Sklop zaključka Cable with Connector
Velikost / dimenzija Square - 2.362" x 2.362" (60.00mm x 60.00mm) Serija OMNUC G
RPM 3000 RPM Napajanje - ocenjeno 100W
Druga imena R88MGP10030HBOS2 delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Razmik med luknjami 2.756" (70.00mm) Tip motorja -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 80 Weeks
Dolžina - gred in ležaj 0.984" (25.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Razmerje reduktorja - Funkcija Servomotor
Lastnosti Brake, Key, Oil Seal Tip dajalnika Incremental
Premer - gred 0.315" (8.00mm) natančen opis AC Motor Servomotor 3000 RPM 100W Incremental 200VAC
Odobritve CSA, UL
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R88M-GP10030H
R88M-GP10030H
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: SERVOMOTOR 3000 RPM 200VAC
Na zalogi: 120 pcs
Prenesi: R88M-GP10030H.pdf
RFQ
R88M-GP10030H-BO
R88M-GP10030H-BO