R88M-GP20030L
pregled izdelka
Številka dela: R88M-GP20030L
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SERVOMOTOR 3000 RPM 100VAC
Podatkovni listi: 1.R88M-GP20030L.pdf2.R88M-GP20030L.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 84 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 84 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R88M-GP20030L
Številka dela R88M-GP20030L Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SERVOMOTOR 3000 RPM 100VAC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84 pcs Podatkovni list 1.R88M-GP20030L.pdf2.R88M-GP20030L.pdf
Utež 2.9 lbs (1.3kg) Napetost - ocenjena 100VAC
Tip AC Motor Navor - nazivno (oz-in / mNm) 90.63 / 640
Navor - maksimalni moment (oz-in / mNm) 254.9 / 1800 Sklop zaključka Cable with Connector
Velikost / dimenzija Square - 3.150" x 3.150" (80.00mm x 80.00mm) Serija OMNUC G
RPM 3000 RPM Napajanje - ocenjeno 200W
Druga imena R88MGP20030L delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Razmik med luknjami 3.543" (90.00mm) Tip motorja -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Dolžina - gred in ležaj 1.181" (30.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Razmerje reduktorja - Funkcija Servomotor
Lastnosti - Tip dajalnika Incremental
Premer - gred 0.457" (11.00mm) natančen opis AC Motor Servomotor 3000 RPM 200W Incremental 100VAC
Podobni izdelki
R88M-GP20030L-OS2
R88M-GP20030L-OS2
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: SERVOMOTOR 3000 RPM 100VAC
Na zalogi: 90 pcs
Prenesi: R88M-GP20030L-OS2.pdf
RFQ
R88M-GP20030H-BO
R88M-GP20030H-BO
Opis: SERVOMOTOR 3000 RPM 200VAC
Na zalogi: 72 pcs
Prenesi: R88M-GP20030H-BO.pdf
RFQ
R88M-GP20030L-BO
R88M-GP20030L-BO