R88M-GP40030H-BOS2
pregled izdelka
Številka dela: R88M-GP40030H-BOS2
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SERVOMOTOR 3000 RPM 200VAC
Podatkovni listi: 1.R88M-GP40030H-BOS2.pdf2.R88M-GP40030H-BOS2.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 57 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 57 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R88M-GP40030H-BOS2
Številka dela R88M-GP40030H-BOS2 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SERVOMOTOR 3000 RPM 200VAC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57 pcs Podatkovni list 1.R88M-GP40030H-BOS2.pdf2.R88M-GP40030H-BOS2.pdf
Utež 5.5 lbs (2.5kg) Napetost - ocenjena 200VAC
Tip AC Motor Navor - nazivno (oz-in / mNm) 184.1 / 1300
Navor - maksimalni moment (oz-in / mNm) 516.88 / 3650 Sklop zaključka Cable with Connector
Velikost / dimenzija Square - 3.150" x 3.150" (80.00mm x 80.00mm) Serija OMNUC G
RPM 3000 RPM Napajanje - ocenjeno 400W
Druga imena R88MGP40030HBOS2 delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Razmik med luknjami 3.543" (90.00mm) Tip motorja -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 80 Weeks
Dolžina - gred in ležaj 1.181" (30.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Razmerje reduktorja - Funkcija Servomotor
Lastnosti Brake, Key, Oil Seal Tip dajalnika Incremental
Premer - gred 0.551" (14.00mm) natančen opis AC Motor Servomotor 3000 RPM 400W Incremental 200VAC
Odobritve CSA, UL
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R88M-GP40030H-BO
R88M-GP40030H-BO
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: SERVOMOTOR 3000 RPM 200VAC