R88M-K1K520H-OS2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R88M-K1K520H-OS2
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SERVOMOTOR 2000 RPM 230VAC
Podatkovni listi: R88M-K1K520H-OS2.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 58 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 58 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R88M-K1K520H-OS2
Številka dela R88M-K1K520H-OS2 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SERVOMOTOR 2000 RPM 230VAC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58 pcs Podatkovni list R88M-K1K520H-OS2.pdf
Utež 15 lbs (6.8kg) Napetost - ocenjena 230VAC
Tip AC Motor Navor - nazivno (oz-in / mNm) 1013.94 / 7160
Navor - maksimalni moment (oz-in / mNm) 3044.66 / 21500 Sklop zaključka Connector
Velikost / dimenzija Square - 5.118" x 5.118" (130.00mm x 130.00mm) Serija Accurax G5
RPM 2000 RPM Napajanje - ocenjeno 1.5kW
Druga imena R88MK1K520HOS2 delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Razmik med luknjami 5.709" (145.00mm) Tip motorja -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 80 Weeks
Dolžina - gred in ležaj 2.165" (55.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Razmerje reduktorja - Funkcija Servomotor
Lastnosti Key, Oil Seal Tip dajalnika Incremental
Premer - gred 0.890" (22.00mm) natančen opis AC Motor Servomotor 2000 RPM 1.5kW Incremental 230VAC