R88M-K20030H-BOS2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
R88M-K20030H-BOS2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R88M-K20030H-BOS2
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SERVOMOTOR 3000 RPM 230VAC
Podatkovni listi: R88M-K20030H-BOS2.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 97 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 97 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R88M-K20030H-BOS2
Številka dela R88M-K20030H-BOS2 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SERVOMOTOR 3000 RPM 230VAC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97 pcs Podatkovni list R88M-K20030H-BOS2.pdf
Utež 2.6 lbs (1.2kg) Napetost - ocenjena 230VAC
Tip AC Motor Navor - nazivno (oz-in / mNm) 90.63 / 640
Navor - maksimalni moment (oz-in / mNm) 270.48 / 1910 Sklop zaključka Connector
Velikost / dimenzija Square - 2.362" x 2.362" (60.00mm x 60.00mm) Serija Accurax G5
RPM 3000 RPM Napajanje - ocenjeno 200W
Druga imena R88MK20030HBOS2 delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Razmik med luknjami 2.756" (70.00mm) Tip motorja -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 80 Weeks
Dolžina - gred in ležaj 1.181" (30.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Razmerje reduktorja - Funkcija Servomotor
Lastnosti Brake, Key, Oil Seal Tip dajalnika Incremental
Premer - gred 0.457" (11.00mm) natančen opis AC Motor Servomotor 3000 RPM 200W Incremental 230VAC
Odobritve CE, CSA, cULus, TUV, UL
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R88M-K20030H-S2
R88M-K20030H-S2
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: SERVOMOTOR 3000 RPM 230VAC
Na zalogi: 170 pcs
Prenesi: R88M-K20030H-S2.pdf
RFQ
R88M-K20030L-BOS2
R88M-K20030L-BOS2
Opis: SERVOMOTOR 3000 RPM 120VAC
Na zalogi: 95 pcs
Prenesi: R88M-K20030L-BOS2.pdf
RFQ
R88M-K20030H-B
R88M-K20030H-B