R88M-W1K815T-OS2
pregled izdelka
Številka dela: R88M-W1K815T-OS2
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SERVOMOTOR 1500 RPM 200VAC
Podatkovni listi: R88M-W1K815T-OS2.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 16 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 16 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R88M-W1K815T-OS2
Številka dela R88M-W1K815T-OS2 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SERVOMOTOR 1500 RPM 200VAC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16 pcs Podatkovni list R88M-W1K815T-OS2.pdf
Utež 31 lbs (14.1kg) Napetost - ocenjena 200VAC
Tip AC Motor Navor - nazivno (oz-in / mNm) 1628.54 / 11500
Navor - maksimalni moment (oz-in / mNm) 4064.26 / 28700 Sklop zaključka Connector
Velikost / dimenzija Square - 7.087" x 7.087" (180.00mm x 180.00mm) Serija OMNUC W
RPM 1500 RPM Napajanje - ocenjeno 1.8kW
Druga imena R88MW1K815TOS2 delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Razmik med luknjami 7.874" (200.00mm) Tip motorja -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina - gred in ležaj 3.110" (79.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Razmerje reduktorja -
Funkcija Servomotor Lastnosti Key
Tip dajalnika Absolute Premer - gred 1.402" (35.00mm)
natančen opis AC Motor Servomotor 1500 RPM 1.8kW Absolute 200VAC Odobritve cUL, UL