S82D-3005
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S82D-3005
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V 300W
Podatkovni listi: S82D-3005.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S82D-3005
Številka dela S82D-3005 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis AC/DC CONVERTER 5V 300W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4373 pcs Podatkovni list S82D-3005.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 2kV Napetost - Vhod 85 ~ 132 VAC, 170 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 7.48" L x 4.72" W x 3.62" H (190.0mm x 120.0mm x 92.0mm)
Serija S82D Moč (Watts) 300W
Druga imena S82D3005 delovna temperatura -10°C ~ 60°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
Učinkovitost 84% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 60A 85 ~ 132 VAC, 170 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 60A Odobritve CE, CSA, UR, VDE