S8JX-P10048
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S8JX-P10048
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 100W
Podatkovni listi: S8JX-P10048.pdf
Status RoHs Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
Stanje zalog 656 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 656 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S8JX-P10048
Številka dela S8JX-P10048 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis AC/DC CONVERTER 48V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
Količina na voljo 656 pcs Podatkovni list S8JX-P10048.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 6.32" L x 1.65" W x 3.62" H (160.5mm x 42.0mm x 92.0mm) Serija S8JX-P
Moč (Watts) 100W Druga imena S8JXP10048
delovna temperatura -10°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Load Sharing, Universal Input Učinkovitost 81%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.1A