S8JX-P30048CD
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S8JX-P30048CD
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 300W
Podatkovni listi: S8JX-P30048CD.pdf
Status RoHs Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
Stanje zalog 214 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 214 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S8JX-P30048CD
Številka dela S8JX-P30048CD Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis AC/DC CONVERTER 48V 300W Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
Količina na voljo 214 pcs Podatkovni list S8JX-P30048CD.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 9.44" L x 3.06" W x 4.67" H (239.8mm x 77.6mm x 118.5mm) Serija S8JX-P
Moč (Watts) 300W Druga imena S8JXP30048CD
delovna temperatura -10°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Load Sharing, Universal Input Učinkovitost 78%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 7A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 7A