S8VS-48024A
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
S8VS-48024A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S8VS-48024A
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 480W
Podatkovni listi: S8VS-48024A.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 151 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 151 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S8VS-48024A
Številka dela S8VS-48024A Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis AC/DC CONVERTER 24V 480W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 151 pcs Podatkovni list S8VS-48024A.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 100 ~ 240 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 5.01" L x 5.91" W x 4.53" H (127.2mm x 150.1mm x 115.0mm)
Serija S8VS Moč (Watts) 480W
Druga imena S8VS48024A
Z2812
delovna temperatura -10°C ~ 60°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Adjustable Output, Universal Input Učinkovitost 83%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 20A 100 ~ 240 VAC Input Tok - izhod (maks.) 20A