T5009-021SSNHH
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T5009-021SSNHH
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka T5009-021SS HI-HLD 2NC+1NO 3X1/2
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T5009-021SSNHH
Številka dela T5009-021SSNHH Proizvajalec Omron Automation & Safety
Količina na voljo 1061 pcs Podatkovni list
Serija T5009 Druga imena 44501-5050
T5009021SSNHH
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T5009-021SSN
T5009-021SSN
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: T5009 S.STL 2NC+1NO BBM 3X1/2 NP
Na zalogi: 946 pcs
Prenesi:
RFQ
T5009-021SN
T5009-021SN
Opis: T5009 2NC+1NO STD ACT 3X1/2 NPT
Na zalogi: 1149 pcs
Prenesi:
RFQ
T5009-6022FSF1MM
T5009-6022FSF1MM
Opis: T5009-6SS 2NC+2NO FLX1 ACT M20/N
Na zalogi: 471 pcs
T5009-021SSM
T5009-021SSM
Opis: T5009 S.STL 2NC+1NO BBM 3XM20/NP
Na zalogi: 806 pcs
T5009-6022F1MM
T5009-6022F1MM
Opis: T5009-6 2NC+2NO FLEX 1 ACT M20/N
Na zalogi: 564 pcs
T5009-6022N
T5009-6022N
Opis: T5009-6, 2NC+2NO BBM, 3 X 1/2 NP
Na zalogi: 955 pcs
T5009-6022F1M
T5009-6022F1M
Na zalogi: 515 pcs
T5009-021SSMHH
T5009-021SSMHH
Opis: T5009-021SS HI-HLD 2NC+1NO 3XM20
Na zalogi: 982 pcs
T5009-6022RSSM
T5009-6022RSSM
Na zalogi: 530 pcs
T5009-021SSCC
T5009-021SSCC
Opis: SWITCH SAFETY DPST 6A 120V
Na zalogi: 832 pcs
T5009-021SSCCHH
T5009-021SSCCHH
Opis: T5009-021SS HI-HLD 2NC+1NO 6P M1
Na zalogi: 710 pcs
T5009-6022M
T5009-6022M
Opis: T5009-6 2NC+2NO BBM M20/NPT ADPT
Na zalogi: 1008 pcs
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika