TL-W20ME2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
TL-W20ME2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TL-W20ME2
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SENSOR PROX NC 12-24VDC 20MM
Podatkovni listi: TL-W20ME2.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 987 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 987 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TL-W20ME2
Številka dela TL-W20ME2 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SENSOR PROX NC 12-24VDC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 987 pcs Podatkovni list TL-W20ME2.pdf
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Sklop zaključka Cable Leads
Ščitenje Unshielded Serija -
Tip senzorja Inductive Razdalja zaznavanja 0.787" (20mm)
Frekvenca odziva 40Hz Paket / primer Module
Vrsta izhoda NPN-NC, 3-Wire Druga imena TL-W20ME2-ND
TLW20ME2
Z11523
delovna temperatura -25°C ~ 70°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - telo Plastic Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP67
Kazalnik LED natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.787" (20mm) IP67 Module