TL5012-1220SM
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TL5012-1220SM
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka TL5012-1 220VAC 2NC+1NO STD. ACT
Podatkovni listi: 1.TL5012-1220SM.pdf2.TL5012-1220SM.pdf
Status RoHs Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
Stanje zalog 185 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 185 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TL5012-1220SM
Številka dela TL5012-1220SM Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis TL5012-1 220VAC 2NC+1NO STD. ACT Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
Količina na voljo 185 pcs Podatkovni list 1.TL5012-1220SM.pdf2.TL5012-1220SM.pdf
Voltage Rating - DC 24V Voltage Rating - AC 100V
Sklop zaključka Screw Terminal Funkcija stikala On-Off, Off-On
Serija TL5012 Sila sproščanja -
Pretvarjanje - Pakiranje Bulk
Overtravel - Druga imena 44530-0030
TL50121220SM
delovna temperatura -20°C ~ 60°C Delovno mesto -