Z-15GW4455
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Z-15GW4455
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
Podatkovni listi: Z-15GW4455.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Z-15GW4455
Številka dela Z-15GW4455 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3476 pcs Podatkovni list Z-15GW4455.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 125V
Sklop zaključka Solder Lug Funkcija stikala On-Mom
Serija Z Sila sproščanja 14gf
Pretvarjanje - Pakiranje Bulk
Overtravel 0.219" (5.6mm) Druga imena Z15GW4455
delovna temperatura -15°C ~ 80°C Delovno mesto 0.748" (19.0mm)
Operativna sila 90gf Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 10,000,000 Cycles
Ingress Protection IP62 Lastnosti -
Električno življenje 500,000 Cycles Diferencialna potovanja 0.138" (3.5mm)
Trenutna ocena 15A (AC), 6A (DC) Circuit SPDT
Tip aktuatorja Lever, Straight
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Z-15GW44A55-B5V
Z-15GW44A55-B5V
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
Na zalogi: 3448 pcs
Prenesi: Z-15GW44A55-B5V.pdf
RFQ
Z-15GW4455-M19R 1M
Z-15GW4455-M19R 1M
Opis: SWITCH SPDT 15A LONG HINGE LEVER
Na zalogi: 2346 pcs
Prenesi: Z-15GW4455-M19R 1M.pdf
RFQ
Z-15GW4-B7-K
Z-15GW4-B7-K
Opis: SWITCH SPDT 15A LOWFORCE HNG LVR
Prenesi: Z-15GW4-B7-K.pdf
Z-15GW4455-M19L 1M
Z-15GW4455-M19L 1M
Prenesi: Z-15GW4455-M19L 1M.pdf
Z-15GW4
Z-15GW4
Prenesi: Z-15GW4.pdf
Z-15GW55-B
Z-15GW55-B
Prenesi: Z-15GW55-B.pdf
Z-15GW35-B
Z-15GW35-B
Opis: SWITCH SPDT 15A HINGE LEVER
Prenesi: Z-15GW35-B.pdf
Z-15GW4455-B
Z-15GW4455-B