D2FD-2L30-1T
OmronOmron
D2FD-2L30-1T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D2FD-2L30-1T
Proizvajalec / znamka: Omron
Opis izdelka SWITCH SNAP ACTION SPDT 2A 125V
Podatkovni listi: D2FD-2L30-1T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D2FD-2L30-1T
Številka dela D2FD-2L30-1T Proizvajalec Omron
Opis SWITCH SNAP ACTION SPDT 2A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43845 pcs Podatkovni list D2FD-2L30-1T.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 125V
Sklop zaključka PC Pin Funkcija stikala On-Mom
Serija D2FD Sila sproščanja 5.099gf
Pretvarjanje - Pakiranje Bulk
Overtravel 0.020" (0.5mm) Druga imena D2FD-2L30-1T BY OMI
D2FD2L301T
D2FD2L301TBYOMI
SW1374
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Delovno mesto 0.445" (11.3mm)
Operativna sila 66gf Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 300,000 Cycles
Ingress Protection - Lastnosti Dust Protected
Električno življenje 30,000 Cycles Diferencialna potovanja 0.020" (0.5mm)
Trenutna ocena 2A (AC/DC) Circuit SPDT
Tip aktuatorja Lever, Simulated Roller
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D2FD-2L0-1T
D2FD-2L0-1T
Proizvajalci: Omron
Opis: SWITCH SNAP ACTION SPDT 2A 125V
Na zalogi: 48198 pcs
Prenesi: D2FD-2L0-1T.pdf
RFQ
D2FL30
D2FL30
Proizvajalci: Omron
Opis: SWITCH SNAP ACTION SPDT 1A 125V
Na zalogi: 100334 pcs
Prenesi: D2FL30.pdf
RFQ
D2FD-2L30-1H
D2FD-2L30-1H
Prenesi: D2FD-2L30-1H.pdf
D2FS-F-N
D2FS-F-N
Opis: SWITCH SNAP ACT SPST-NO 100MA 6V