D3V-11G-2C24-K
OmronOmron
D3V-11G-2C24-K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D3V-11G-2C24-K
Proizvajalec / znamka: Omron
Opis izdelka SWITCH SNAP ACT SPST-NC 11A 250V
Podatkovni listi: D3V-11G-2C24-K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D3V-11G-2C24-K
Številka dela D3V-11G-2C24-K Proizvajalec Omron
Opis SWITCH SNAP ACT SPST-NC 11A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69247 pcs Podatkovni list D3V-11G-2C24-K.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 250V
Sklop zaključka Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Funkcija stikala On-Mom
Serija D3V Sila sproščanja 15gf
Pretvarjanje 0.047" (1.2mm) Pakiranje Bulk
Overtravel 0.040" (1.0mm) Druga imena D3V-11G-2C24-K-ND
D3V11G2C24K
Z10766
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Delovno mesto 0.579" (14.7mm)
Operativna sila 100gf Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Mehansko življenje 10,000,000 Cycles
Ingress Protection IP40 Lastnosti -
Električno življenje 200,000 Cycles Diferencialna potovanja 0.012" (0.3mm)
Trenutna ocena 11A (AC), 6A (DC) Circuit SPST-NC