D3V-11G4K-3C25
OmronOmron
D3V-11G4K-3C25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D3V-11G4K-3C25
Proizvajalec / znamka: Omron
Opis izdelka SWITCH SNAP ACT SPST-NO 11A 250V
Podatkovni listi: D3V-11G4K-3C25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D3V-11G4K-3C25
Številka dela D3V-11G4K-3C25 Proizvajalec Omron
Opis SWITCH SNAP ACT SPST-NO 11A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67174 pcs Podatkovni list D3V-11G4K-3C25.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 250V
Sklop zaključka Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Funkcija stikala Off-Mom
Serija D3V Sila sproščanja 10gf
Pretvarjanje 0.315" (8.0mm) Pakiranje Bulk
Overtravel 0.060" (1.5mm) Druga imena D3V-11G4K-3C25-ND
D3V11G4K3C25
Z10825
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Delovno mesto 0.738" (18.7mm)
Operativna sila 75gf Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Mehansko življenje 10,000,000 Cycles
Ingress Protection IP40 Lastnosti -
Električno življenje 200,000 Cycles Diferencialna potovanja 0.118" (3.0mm)
Trenutna ocena 11A (AC), 6A (DC) Circuit SPST-NO