G2R-2-AC12
OmronOmron
G2R-2-AC12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G2R-2-AC12
Proizvajalec / znamka: Omron
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V
Podatkovni listi: G2R-2-AC12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G2R-2-AC12
Številka dela G2R-2-AC12 Proizvajalec Omron
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17081 pcs Podatkovni list G2R-2-AC12.pdf
Vklopite napetost (maks.) 9.6 VAC Izklop napetosti (min) 3.6 VAC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 380VAC, 125VDC - Max
Serija G2R Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Tray
Druga imena G2R-2 AC12
G2R-2 AC12 BY OMI
G2R-2-AC12-ND
G2R2AC12
G2R2AC12BYOMI
Z8587
delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Through Hole
Lastnosti Sealed - Flux Protection natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VAC Coil Through Hole
Ocena stika (trenutna) 5A Kontaktni material Silver Alloy
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 12VAC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 65 Ohms
Moč tuljave 0.9 VA Tok tekočine 75.0mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
G2R-2-AC230
G2R-2-AC230
Proizvajalci: Omron
Opis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 230V
Na zalogi: 6892 pcs
Prenesi: G2R-2-AC230.pdf
RFQ
G2R-2 DC9
G2R-2 DC9
Proizvajalci: Omron
Opis: RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 5A 9V
Na zalogi: 27801 pcs
Prenesi: G2R-2 DC9.pdf
RFQ
G2R-1Z4 DC24
G2R-1Z4 DC24
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 24V
Prenesi: G2R-1Z4 DC24.pdf
G2R-2 DC18
G2R-2 DC18
Opis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 18V
Prenesi: G2R-2 DC18.pdf
G2R-2-AC240
G2R-2-AC240
Opis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 240V
Prenesi: G2R-2-AC240.pdf
G2R-1Z4 DC12
G2R-1Z4 DC12
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 12V
Prenesi: G2R-1Z4 DC12.pdf
G2R-2-AC50
G2R-2-AC50
Opis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 50V
Prenesi: G2R-2-AC50.pdf
G2R-2-AC120
G2R-2-AC120
Opis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 120V