G5PA-1-8-DC24
OmronOmron
Omron
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G5PA-1-8-DC24
Proizvajalec / znamka: Omron
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
Podatkovni listi: G5PA-1-8-DC24.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije G5PA-1-8-DC24
Številka dela G5PA-1-8-DC24 Proizvajalec Omron
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5789 pcs Podatkovni list G5PA-1-8-DC24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 19.2 VDC Izklop napetosti (min) 2.4 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 250VAC, 30VDC - Max
Serija G5PA-1 Čas izdaje 5ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena G5PA18DC24 delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Sealed - Flux Protection
natančen opis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole Ocena stika (trenutna) 5A
Kontaktni material Silver Tin Oxide (AgSnO) Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A)
Napetost tuljave 24VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 2.3 kOhms Moč tuljave 250 mW
Tok tekočine 10.4mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
G5PA-1-2 DC12 BY OMZ (PF)
G5PA-1-2 DC12 BY OMZ (PF)
Proizvajalci: Omron
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V
Na zalogi: 4350 pcs
Prenesi: G5PA-1-2 DC12 BY OMZ (PF).pdf
RFQ
G5PA-2 DC9 BY OMZ (PF)
G5PA-2 DC9 BY OMZ (PF)
Proizvajalci: Omron
Opis: RELAY GENERAL PURPOSE DPST 5A 9V