G6A-274P-ST15-US-DC12
OmronOmron
G6A-274P-ST15-US-DC12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G6A-274P-ST15-US-DC12
Proizvajalec / znamka: Omron
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
Podatkovni listi: G6A-274P-ST15-US-DC12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G6A-274P-ST15-US-DC12
Številka dela G6A-274P-ST15-US-DC12 Proizvajalec Omron
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24845 pcs Podatkovni list G6A-274P-ST15-US-DC12.pdf
Vklopite napetost (maks.) 9.6 VDC Izklop napetosti (min) 1.2 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 250VAC, 220VDC - Max
Serija G6A Čas izdaje 3ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Tube
Druga imena G6A 1082D
G6A-274P-ST15-US-DC12-ND
G6A274PST15US12DC
G6A274PST15USDC12
Z3542
delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Čas delovanja 5ms Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Ocena stika (trenutna) 2A
Kontaktni material Silver (Ag), Gold (Au) Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 12VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 960 Ohms Moč tuljave 150 mW
Tok tekočine 12.5mA