G6A-474P-ST20-US-DC48
OmronOmron
G6A-474P-ST20-US-DC48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G6A-474P-ST20-US-DC48
Proizvajalec / znamka: Omron
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V
Podatkovni listi: G6A-474P-ST20-US-DC48.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije G6A-474P-ST20-US-DC48
Številka dela G6A-474P-ST20-US-DC48 Proizvajalec Omron
Opis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4804 pcs Podatkovni list G6A-474P-ST20-US-DC48.pdf
Vklopite napetost (maks.) 33.6 VDC Izklop napetosti (min) 4.8 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 250VAC, 220VDC - Max
Serija G6A Čas izdaje 5ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Tube
Druga imena G6A474PST20USDC48 delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Čas delovanja 7ms Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Through Hole Ocena stika (trenutna) 2A
Kontaktni material Silver (Ag), Gold (Au) Kontaktni obrazec 4PDT (4 Form C)
Napetost tuljave 48VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 11.52 kOhms Moč tuljave 200 mW
Tok tekočine 4.2mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
G6A-474P-ST-US-DC48
G6A-474P-ST-US-DC48
Proizvajalci: Omron
Opis: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V
Na zalogi: 4640 pcs
Prenesi: G6A-474P-ST-US-DC48.pdf
RFQ
G6A-474P-ST20-US DC6
G6A-474P-ST20-US DC6
Proizvajalci: Omron