G6B-1114P-FD-US-DC24
OmronOmron
G6B-1114P-FD-US-DC24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G6B-1114P-FD-US-DC24
Proizvajalec / znamka: Omron
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
Podatkovni listi: G6B-1114P-FD-US-DC24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G6B-1114P-FD-US-DC24
Številka dela G6B-1114P-FD-US-DC24 Proizvajalec Omron
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24272 pcs Podatkovni list G6B-1114P-FD-US-DC24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 16.8 VDC Izklop napetosti (min) 2.4 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 380VAC, 125VDC - Max
Serija G6B Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena G6B 1024M
G6B-1114P-FD-US-DC24-ND
G6B1114PFDUS24DC
G6B1114PFDUSDC24
Z3284
delovna temperatura -25°C ~ 70°C
Čas delovanja 10ms Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Sealed - Fully
natančen opis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole Ocena stika (trenutna) 5A
Kontaktni material Silver Indium Tin (AgInSn) Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A)
Napetost tuljave 24VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 2.88 kOhms Moč tuljave 200 mW
Tok tekočine 8.3mA