G6BU-1114P-US-DC24
OmronOmron
G6BU-1114P-US-DC24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G6BU-1114P-US-DC24
Proizvajalec / znamka: Omron
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
Podatkovni listi: G6BU-1114P-US-DC24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G6BU-1114P-US-DC24
Številka dela G6BU-1114P-US-DC24 Proizvajalec Omron
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26272 pcs Podatkovni list G6BU-1114P-US-DC24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 16.8 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 380VAC, 125VDC - Max
Serija G6B Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena G6BK1049E
G6BU-1114P-USDC24
G6BU-1114P-USDC24-ND
G6BU1114PUS24DC
G6BU1114PUSDC24
Z3825
delovna temperatura -25°C ~ 70°C
Čas delovanja 10ms Tip montaže Through Hole
Lastnosti Sealed - Fully natančen opis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Ocena stika (trenutna) 5A Kontaktni material Silver Alloy, Cadmium Free
Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A) Napetost tuljave 24VDC
Vrsta tuljave Latching, Single Coil Odpornost na kolut 2.88 kOhms
Moč tuljave 200 mW Tok tekočine 8.3mA