G6L-1F-DC24
OmronOmron
G6L-1F-DC24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G6L-1F-DC24
Proizvajalec / znamka: Omron
Opis izdelka RELAY TELECOM SPST-NO 1A 125V
Podatkovni listi: G6L-1F-DC24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G6L-1F-DC24
Številka dela G6L-1F-DC24 Proizvajalec Omron
Opis RELAY TELECOM SPST-NO 1A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57656 pcs Podatkovni list G6L-1F-DC24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 18 VDC Izklop napetosti (min) 2.4 VDC
Sklop zaključka Gull Wing Preklopna napetost 125VAC, 60VDC - Max
Serija G6L Čas izdaje 5ms
Vrsta releja Telecom Pakiranje Tube
Druga imena G6K 1213H
G6L-1F DC24
G6L1F24DC
G6L1FDC24
Z2040
delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Čas delovanja 5ms Tip montaže Surface Mount
Lastnosti Sealed - Fully natančen opis Telecom Relay SPST-NO (1 Form A) Surface Mount
Ocena stika (trenutna) 1A Kontaktni material -
Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A) Napetost tuljave 24VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 2.5 kOhms
Moč tuljave 230 mW Tok tekočine 9.6mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
G6L-1P-DC24
G6L-1P-DC24
Proizvajalci: Omron
Opis: RELAY TELECOM SPST-NO 1A 125V
Na zalogi: 56356 pcs
Prenesi: G6L-1P-DC24.pdf
RFQ
G6L-1F-TRDC4.5
G6L-1F-TRDC4.5
Proizvajalci: Omron
Na zalogi: 61066 pcs
Prenesi: G6L-1F-TRDC4.5.pdf
RFQ
G6L-1P DC5
G6L-1P DC5
Prenesi: G6L-1P DC5.pdf
G6L-1F-TRDC3
G6L-1F-TRDC3
Prenesi: G6L-1F-TRDC3.pdf
G6L-1F-TRDC24
G6L-1F-TRDC24
Prenesi: G6L-1F-TRDC24.pdf
G6L-1P DC12
G6L-1P DC12
Prenesi: G6L-1P DC12.pdf
G6L-1F-TR-DC5
G6L-1F-TR-DC5
Prenesi: G6L-1F-TR-DC5.pdf
G6L-1F DC3
G6L-1F DC3
Prenesi: G6L-1F DC3.pdf
G6L-1F-DC4.5
G6L-1F-DC4.5
Prenesi: G6L-1F-DC4.5.pdf
G6L-1F DC12
G6L-1F DC12
Prenesi: G6L-1F DC12.pdf
G6L-1F DC5
G6L-1F DC5
Prenesi: G6L-1F DC5.pdf
G6L-1F-TRDC12
G6L-1F-TRDC12
Prenesi: G6L-1F-TRDC12.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika