G6S-2-10DC24
OmronOmron
G6S-2-10DC24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G6S-2-10DC24
Proizvajalec / znamka: Omron
Opis izdelka RELAY TELECOM DPDT 2A 250V
Podatkovni listi: G6S-2-10DC24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G6S-2-10DC24
Številka dela G6S-2-10DC24 Proizvajalec Omron
Opis RELAY TELECOM DPDT 2A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38213 pcs Podatkovni list G6S-2-10DC24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 18 VDC Izklop napetosti (min) 2.4 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 250VAC, 220VDC - Max
Serija G6S Čas izdaje 4ms
Vrsta releja Telecom Pakiranje Tube
Druga imena G6RN8029H
G6S-2-10 DC24
G6S-2-10DC24-ND
G6S21024DC
G6S210DC24
Z6458
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Čas delovanja 4ms Tip montaže Through Hole
Lastnosti - natančen opis Telecom Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
Ocena stika (trenutna) 2A Kontaktni material Silver (Ag), Gold (Au)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 24VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 2.88 kOhms
Moč tuljave 200 mW Tok tekočine 8.3mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
G6S-2-Y DC4.5
G6S-2-Y DC4.5
Proizvajalci: Omron
Opis: RELAY TELECOM DPDT 2A 250V
Na zalogi: 48464 pcs
Prenesi: G6S-2-Y DC4.5.pdf
RFQ
G6S-2-Y DC24
G6S-2-Y DC24
Proizvajalci: Omron
Na zalogi: 47687 pcs
Prenesi: G6S-2-Y DC24.pdf
RFQ
G6S-2 DC48
G6S-2 DC48
Prenesi: G6S-2 DC48.pdf
G6S-2 DC3
G6S-2 DC3
Prenesi: G6S-2 DC3.pdf
G6S-2 DC5
G6S-2 DC5
Prenesi: G6S-2 DC5.pdf
G6S-2 DC9
G6S-2 DC9
Prenesi: G6S-2 DC9.pdf
G6S-2-Y DC5
G6S-2-Y DC5
Prenesi: G6S-2-Y DC5.pdf
G6S-2-3DC4.5
G6S-2-3DC4.5
Prenesi: G6S-2-3DC4.5.pdf
G6S-2-Y DC3
G6S-2-Y DC3
Prenesi: G6S-2-Y DC3.pdf
G6S-2 DC6
G6S-2 DC6
Prenesi: G6S-2 DC6.pdf
G6S-2 DC4.5
G6S-2 DC4.5
Prenesi: G6S-2 DC4.5.pdf
G6S-2-Y DC12
G6S-2-Y DC12
Prenesi: G6S-2-Y DC12.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika