G7L-1A-TUB-CB-DC100
OmronOmron
G7L-1A-TUB-CB-DC100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G7L-1A-TUB-CB-DC100
Proizvajalec / znamka: Omron
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 100V
Podatkovni listi: G7L-1A-TUB-CB-DC100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G7L-1A-TUB-CB-DC100
Številka dela G7L-1A-TUB-CB-DC100 Proizvajalec Omron
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 100V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13912 pcs Podatkovni list G7L-1A-TUB-CB-DC100.pdf
Vklopite napetost (maks.) 75 VDC Izklop napetosti (min) 15 VDC
Sklop zaključka Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Preklopna napetost 250VAC - Max
Serija G7L Čas izdaje 30ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena G7L-1A-TUB-CB-DC100-ND
G7L1ATUBCBDC100
Z11639
delovna temperatura -25°C ~ 60°C
Čas delovanja 30ms Tip montaže Chassis Mount
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Insulation - Class B
natančen opis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 100VDC Coil Chassis Mount Ocena stika (trenutna) 30A
Kontaktni material Silver Tin Indium (AgSnIn) Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A)
Napetost tuljave 100VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 5.26 kOhms Moč tuljave 1.9 W
Tok tekočine 19.0mA