G7L-2A-TUB-CB-DC48
OmronOmron
G7L-2A-TUB-CB-DC48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G7L-2A-TUB-CB-DC48
Proizvajalec / znamka: Omron
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 48V
Podatkovni listi: G7L-2A-TUB-CB-DC48.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G7L-2A-TUB-CB-DC48
Številka dela G7L-2A-TUB-CB-DC48 Proizvajalec Omron
Opis RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 48V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15081 pcs Podatkovni list G7L-2A-TUB-CB-DC48.pdf
Vklopite napetost (maks.) 36 VDC Izklop napetosti (min) 7.2 VDC
Sklop zaključka Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Preklopna napetost 250VAC - Max
Serija G7L Čas izdaje 30ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena G7L-2A-TUB-CBDC48
G7L-2A-TUB-CBDC48-ND
G7L2ATUBCBDC48
Z6466
delovna temperatura -25°C ~ 60°C
Čas delovanja 30ms Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti Insulation - Class B natančen opis General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 48VDC Coil Chassis Mount
Ocena stika (trenutna) 25A Kontaktni material Silver Tin Indium (AgSnIn)
Kontaktni obrazec DPST-NO (2 Form A) Napetost tuljave 48VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 1.22 kOhms
Moč tuljave 1.9 W Tok tekočine 40.0mA