G7L1ABUBAC100120BYOMI
OmronOmron
Omron
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G7L1ABUBAC100120BYOMI
Proizvajalec / znamka: Omron
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE
Podatkovni listi: G7L1ABUBAC100120BYOMI.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G7L1ABUBAC100120BYOMI
Številka dela G7L1ABUBAC100120BYOMI Proizvajalec Omron
Opis RELAY GEN PURPOSE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5597 pcs Podatkovni list G7L1ABUBAC100120BYOMI.pdf
Serija * Druga imena G7L-1A-BUB AC100/120 BY OMI
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Relay Coil
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
G7L-2A-X DC24
G7L-2A-X DC24
Proizvajalci: Omron
Opis: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V
Na zalogi: 1445 pcs
Prenesi: G7L-2A-X DC24.pdf
RFQ
G7L-2A-X-L DC12
G7L-2A-X-L DC12
Proizvajalci: Omron
Opis: RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 12V
Na zalogi: 1311 pcs
Prenesi: G7L-2A-X-L DC12.pdf
RFQ
G7L2ABUBJDC6BYOMI
G7L2ABUBJDC6BYOMI
Opis: RELAY GEN PURPOSE
Prenesi: G7L2ABUBJDC6BYOMI.pdf
G7L-CUEC
G7L-CUEC
Proizvajalci: Carlo Gavazzi
Opis: RS485 COMM EXPANSION
Na zalogi: 591 pcs
Prenesi:
G7L-CUEB
G7L-CUEB
Proizvajalci: Carlo Gavazzi
Opis: RS232 COMM EXPANSION
Na zalogi: 620 pcs
Prenesi:
G7L1ABUBJCBAC12BYOMI
G7L1ABUBJCBAC12BYOMI
Opis: RELAY GEN PURPOSE
Prenesi: G7L1ABUBJCBAC12BYOMI.pdf
G7L-2A-X DC12
G7L-2A-X DC12
Opis: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 12V